picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

regranulat PP, jaka firma ?

regranulat PP, jaka firma ?

Chętnie nawiąże współpracę ze skupem odpadów z tworzyw sztucznych. Polecicie jakąś firmę, która ma atrakcyjne ceny?

irecki67

Posty: 3

 
Również uważam, że regranulaty HDPE można kupić przez internet. Jest tak dużo ofert, że nie wiem, który wybrać.

yarofe

Posty: 3

 
Dokładnie, wszystko zależy od danej firmy. Regranulaty pp nieraz mogą trafić się złej jakości, jakie nie będą nadawały się w przemyśle.

oligarch

Posty: 4

 
Najlepszy regranulat polietylenu LDPE w swojej ofercie posiada tylko i wyłącznie ta firma https://www.aseosystem.pl/oferta/produkt/16-regranulat-ldpe-slomka-foliowy. Współpracuje już z nimi 2 rok.

Hoteowo24h

Posty: 21

 
Ja uważam, że regranulaty HDPE można nabyć w atrakcyjnej cenie. Wystarczy postawić na właściwą ofertę, a współpraca będzie na pewno korzystna.

Agmars

Posty: 19

 
Ciężko będzie Ci znaleźć regranulaty pp dobrej jakości przez internet. Słyszałem sporo nieprzyjemnych sytuacji, jakie posiadały miejsce z takimi firmami.

Marioleczka

Posty: 3

 
Nie sądziłem, że tyle już firm-skup odpadów tworzyw sztucznych jest na rynku - świetnie! Super jakby więcej rzeczy, które kupujemy było z odzysku.

Dosti

Posty: 7

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture