picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Jaki hotel w gdańsku

Jaki hotel w gdańsku

Planuje wypad do Gdańska i zastanawiam się, gdzie będzie można zanocować. Zależy mi na dobrej lokalizacji więc jak ktoś zna jakiś sprawdzony hotel to podzielcie się propozycjami, bo w Gdańsku nie byłem już kilka lat i kompletnie nie wiem gdzie się kierować jeśli chodzi o nocleg.

TomekK

Posty: 2

 
Zdaje mi się, że rynek nieruchomości turystycznych w Gdańsku ma się rzeczywiście świetnie i jak ktoś będzie szukał dla siebie noclegu to z wyborem nie będzie większych problemów. Oczywiście warto na te różne opcje zwrócić uwagę, zestawić je ze sobą i szukać tej najbardziej atrakcyjnej.

marek

Posty: 8

 
Na spokojnie w centrum znajdziesz sporo miejsc noclegowych. Gdańsk dość dobrze pod tym kątem się rozwinął w ciągu kilku ostatnich lat więc faktycznie jest tych ofert całkiem sporo i coś będzie można wybrać.

xacti

Posty: 6

 
Ostatnie 3 pobyty to dwa firmowe i jeden rodzinny i zawsze byliśmy w hotelu Gryf. Zaczęło się właśnie od firmowej imprezy i szkolenia, które w tym hotelu się odbyło. Byłem bardzo zadowolony z niego i dlatego z rodziną tam też się wybraliśmy i również wszystko na najwyższym poziomie. Kompleksowo propozycja i oferta na stronie http://gryfgdansk.pl

DevilScream

Posty: 7

 
Sprawdź jak sytuacja wygląda jeśli chodzi o hotele w Gdańsku i okolicach, ale jak planujesz wyjazd w tych najbardziej popularnych datach i długich weekendach to trzeba wcześniej nocleg rezerwować, bo może być potem problem.

Max Pejnn

Posty: 8

 
Ja właściwie niezależnie od tego do jakiego miasta się wybieram to stawiam na noclegi w dobrej lokalizacji bo doskonale wiem ile czasu można stracić na głupie dojazdy więc po prostu nie ma to sensu. Lepiej płacić nieco więcej, ale tez mieć więcej czasu na zwiedzanie.

Bhapo

Posty: 6

 
Nie wiem jak sytuacja dokładnie wygląda jeśli chodzi o oferowane obecnie noclegi, ale zdaje mi się, że w Gdańsku raczej z noclegami nigdy nie ma problemu, bo baza jest bardzo bogata a dodatkowo chyba cały czas się rozwija. Więc jak ktoś będzie chciał znaleźć nocleg to raczej nie powinien mieć z tym większego problemu.

Mnert67

Posty: 21

 
Jak planujesz wyjazd do Gdańska w modnym turystycznie okresie to pamiętaj, by wszystko sobie dobrze planować i zadbać o odpowiednio wczesną rezerwację, bo potem w najlepszych miejscach będzie już spory problem.

bialyDOM

Posty: 7

 
W centrum Gdańska jest sporo hoteli, które bardzo dobrze sobie radzą więc jeśli ktoś na spokojnie poszuka to na pewno znajdzie też dla siebie sensowną ofertę. Warto się podeprzeć opiniami, wtedy pewnie ten wybór stanie się nieco łatwiejszy.

PaweL

Posty: 6

 
Oczywiście jeśli stawiasz na zwiedzanie a będziesz krótko to szukaj hotelu w centrum, by nie tracić czasu na podróżowanie po mieście.

bialeiczar

Posty: 4

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture