picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

wynajem auta do ślubu, szukam!

wynajem auta do ślubu, szukam!

Dzień dobry. Którego wynagrodzenia może oczekiwać solidny DJ na wesele, który będzie w stanie sprostać moim oczekiwaniom? Z góry niesłychanie dziękuję za pomoc.

PaweL

Posty: 6

 
Oferty najlepszych konsultantów ślubnych znajdziecie tutaj: https://www.gdziewesele.pl/oprawa. To serwis, który jest wygodny, a jednocześnie możecie wybierać pomiędzy wieloma przedstawicielami tej profesji. Polecam zweryfikować szanse, jakie jest w stanie Wam zapewnić. Pozdrawiam.

enzoteq

Posty: 26

 
Wydaje mi się, iż DJ na wesele to niesłychanie dobry pomysł. Nie musicie się martwić o jego szanse wokalne, a jedynie gust muzyczny, który winien dostosować do Waszych indywidualnych potrzeb. Pozdrawiam.

Jasiu560

Posty: 20

 
Musicie zarezerwować co najmniej kilkaset złotych, jeśli przedmiot Waszego zainteresowania stanowi wynajem auta do wesela. Wiadomo, iż ostateczny koszt jest uzależniony przede wszystkim od modelu wozu. Poniektóre potrafią być kilkukrotnie droższe.

PaweL

Posty: 11

 
Polecam wybrać doświadczoną firmę, która posiada dużo pozytywnych opinii, gdy będzie interesował Was wynajem auta do ślubu. Najniższa cena to nie jedyny argument.

Lupusx

Posty: 14

 
Nie ma uniwersalnej recepty, jaka pozwala na to, aby wybrać zespół na wesele. Niekiedy wystarczy być na weselu, na którym gra konkretny zespół muzyczny.

edek

Posty: 10

 
W naszym wypadku zespół na wesele kosztował 3500 złotych. Mam świadomość, że są zarówno tańsze, jak i zdecydowanie droższe zespoły. Wiele zależy od ich renomy.

apepsi1983

Posty: 7

 
Kierowałem się przede wszystkim rekomendacjami znajomych, gdy wspólnie z moją żoną wybieraliśmy zespół na wesele. Całe szczęście jesteśmy w pełni zadowoleni.

yetisize

Posty: 9

 
Z własnego doświadczenia pragnę zaznaczyć, że konsultant ślubny wbrew pozorom nie pobiera ponadprzeciętnie wysokiego wynagrodzenia. Na dodatek był w stanie odnaleźć dla nas nieco oszczędności na zbędnych wydatkach.

33-odwaga

Posty: 8

 
Z własnego doświadczenia pragnę zaznaczyć, iż konsultant ślubny wbrew pozorom nie pobiera ponadprzeciętnie wysokiego wynagrodzenia. Ponadto był w stanie znaleźć dla nas nieco oszczędności na zbędnych wydatkach.

Sewerynus

Posty: 6

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture