picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

sukienki na wesele

sukienki na wesele

Kochane, idę z moim narzeczonym na sylwestra organizowanego w restauracji hotelowej. Nie byłam na takim balu sylwestrowym już kilka lat i naprawdę nie mam pojęcia, jaką sukienkę kupić. Nie śledzę trendów i nie wiem, w czym teraz kobiety chodzą. Co radzicie?

Marioleczka

Posty: 2

 
Ja robię takie zakupy na portalach aukcyjnych albo na FB. Raz lepiej raz gorzej, ale myślę, że taka opcja kupienia wszystkiego w jednym miejscu jest super.

gruszunia

Posty: 11

 
Wejdź sobie na tę stronę https://www.lejdi.pl/ . Dla mnie nie ma lepszego, jeśli chodzi o sukienki na wesele, a jak już kupisz taką weselną, to będziesz miała też na sylwestra albo na zabawę karnawałową. Jeśli sukienka jest uniwersalna, kto można ją ubrać naprawdę na różne okazje.

zuziaai

Posty: 4

 
Ja idę z prostej czarnej sukience, ale za to będę miała firmową torebkę i buty od projektanta i myślę, że to będzie dobre rozwiązanie.

wisła1905

Posty: 11

 
Ja na studniówkę nie idę, bo niestety nie będę mogła, bo nie będzie mnie wtedy w Polsce. Tym bardziej wam zazdroszczę, że możecie sobie teraz wybierać sukienki i każda z was będzie później pięknie wyglądała.

12erBis

Posty: 4

 
Dostałeś sporo wskazówek i myślę, że bez problemu wybierzesz z nich coś odpowiedniego. Możesz też zrobić mieszany prezent, na przykład perfumy i bieliznę albo kosmetyki i biżuterię.

agapod17

Posty: 13

 
Będąc na miejscu Twojej żony, chciałabym dostać zestaw pędzli do makijażu, ale takich profesjonalnych.

Dyduszek22

Posty: 8

 
Długie sukienki podobają mi się tylko na modelkach, które są bardzo szczupłe i wysokie. Jak sama mam się bawić, to zdecydowanie wolę krótszą sukienkę, najwyżej midi, ale na pewno nie do ziemi i tobie też tak radzę.

vincek

Posty: 10

 
Ja zawsze kupuję oddzielnie, bo naprawdę trudno jest znaleźć sklep, w którym wszystko będzie i jednocześnie Ci się spodoba.

StaryChemik

Posty: 5

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture