picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Sklep online z tabletkami na potencje

Sklep online z tabletkami na potencje

Jakie tabletki na potencję, czy to nie zależy od marki, tylko od konkretnego składnika aktywnego, bo do końca nie wiem. Poza tym skąd mam wiedzieć, że akurat ten składnik na mnie zadziała.

Mix

Posty: 1

 
Faktycznie to teraz najlepsza apteka w sprawach potencji, a i nie wymaga rejestracji, co mnie automatycznie przekonało. Nienawidzę, jak mnie proszą o jakieś dziwne, szczegółowe dane „na zawsze”, a wiadomo, jak jest z niektórymi serwisami tego typu. Ten wiarygodny, już chyba od ponad roku korzystam. No i też dzięki za inne podpowiedzi przy okazji.

gregBard

Posty: 5

 
Nie mam wielkich złudzeń, bo to raczej rozwiązanie krótkoterminowe, ale sensowne, jak masz kobietę i czasami po prostu nie wychodzi. Brałem tabletkę na potencję przed pierwszym razem i temat naprawdę dobrze poszedł. Po prostu, jako mężczyźni łapiemy coraz mniej doświadczenia.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Jak chcesz poprawić życie łóżkowe to zdecydowanie https://pewnylek.pl/ , a tabletek masa i też najwyższe dawki, ale tutaj zalecałbym ostrożność. Można od czasu do czasu wziąć tabletkę, żeby zobaczyć, czy Twój problem tkwi w psychice, czy raczej w fizycznych kwestiach.

usek

Posty: 15

 
Najczęściej jedną tabletkę stosujesz z konkretną substancją aktywną, a po pewnym czasie sobie zmieniasz na coś innego, albo optymalizujesz dawkę. Według mnie ma to sens przez efekt habituacji, przecież występujący w każdej materii, czy to zdrowotnej, czy życiowej.

QQrydza

Posty: 7

 
Testosteron koniecznie, rozwiązanie problemów krążeniowych. Z tabletkami nigdy nie przesadzaj, chociaż z drugiej strony one pozwalają się odblokować, więc niektórym mężczyzno po pewnym czasie organizm wraca do normy. Po prostu działasz na psychiczne blokady bardziej.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Dobrze się czuję po tabletkach i to przyznam bardziej pod kątem psychicznym. Wyrównała mi się pewność siebie. Oczywiście odstawiłem też filmy dla dorosłych, nie oglądam, po prostu badam swój organizm, obserwuję, co ma na mnie najlepszy wpływ.

Klara323

Posty: 2

 
Erekcja ogólnie to bardzo skomplikowany mechanizm, ale o tym nigdzie nie usłyszysz. Edukacja słaba, ogólnie w mediach też cisza, tylko wymagania dla mężczyzn, żadnej pomocy, tylko trzeba się po prostu wiedzą wymieniać, bo nie ma raczej innej możliwości.

Grabow12

Posty: 3

 
Według mnie się opłaca po takie tabletki sięgnąć, a to z prostego powodu. Nie wiesz, czy Ci się nie przydadzą w konkretnej sytuacji, z nową kobietą. Wiadomo, jak człowiekowi zależy to trudno najczęściej dać z siebie wszystko w łóżku, na co dzień, a z tabletką masz farmakologiczną przewagę. A to już dużo.

labuh

Posty: 4

 
Używam tabletek od lat i czasami tylko lekko mnie głowa boli, ale to nie jest nic, z czym nie można sobie poradzić, takie przy oryginalnych tabletkach nic się prawdopodobnie nie stanie. Jakiś kontakt z lekarzem i tak powinieneś zachować, chociażby z kardiologiem, jakieś echo serca może.

090913123

Posty: 2

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture