picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

kolczyki srebro, gdzie online ?

kolczyki srebro, gdzie online ?

Gdzie kupie srebro hurt przez internet? Znacie może jakieś hurtownie lub sklepy internetowe z fajnymi cenami?

PucH2

Posty: 1

 
Jeśli zależy Ci na naprawdę dobrej jakości biżuterii srebrnej to szukaj ofert przez internet. Biżuteria srebrna w hurtowni potrafi mieć bardzo przystępną cenę. Myślę, że jak prowadzisz sklep to jest to dla ciebie najważniejsze.

Nikuś23

Posty: 3

 
Jak chcesz mieć pewność, że biżuteria jest z prawdziwego srebra to znajdź hurtownie biżuterii online. Oni dają gwarancję i pod każdym produktem umieszczają informację o próbie srebra.

CHatka-eKo

Posty: 6

 
Ja mogę polecić Ci tą hurtownie z biżuterią srebrną https://hurt.falana.pl/kolczyki-bizuteria-falana-c-1.html. Zrobisz u nich pojedyncze zamówienie, jak i hurtowe. Cały czas z nimi współpracuje i jestem bardzo zadowolona. Myślę, że spodobają Ci się ich produkty.

Focuss3

Posty: 19

 
Wydaję mi się, że do sklepu to potrzebujesz biżuteria srebra hurt. Zwykłe sklepy naliczają sobie marże. A hurtownie posiadają bardzo atrakcyjne ceny.

irek1981

Posty: 4

 
Ostatnio przede wszystkim kupuję biżuterię srebrną w hurtowni. Często nie chce mi się wychodzić z domu i stać w wielkich kolejkach, a poza tym poprzez internet można odszukać naprawdę ciekawą ofertę.

Hoteowo24h

Posty: 5

 
Za kolczykami srebro chodziłam do wielu różnych sklepów w mojej miejscowości, jednak nic ciekawego nie znalazłam. W sklepach stacjonarnych nie znajdziesz tak dużego wyboru, co w sklepach internetowych czy hurtowniach.

CzarnyBlant

Posty: 5

 
Ja za swoimi kolczykami srebro rozglądałam się w sklepach internetowych, a także w hurtowniach. W sklepach stacjonarnych nie odszukasz tak olbrzymiego wyboru.

rodowdy09

Posty: 24

 
Jeżeli zależy Ci na rzeczywiście porządnej jakości biżuterii srebrnej to szukaj propozycji przez internet. Biżuteria srebrna w hurtowni potrafi mieć niezmiernie przystępną cenę. Myślę, że jak prowadzisz sklep to jest to dla ciebie najistotniejsze.

Grabow12

Posty: 4

 
Internetowa hurtownia biżuterii pozwoli Ci zaopatrzyć swój sklep w oryginalne modele. W wielu przypadkach można znaleźć taką, jaka ma naprawdę ciekawe warunki współpracy.

Black_Riot

Posty: 12

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture