picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

jaka firma budowlana

jaka firma budowlana

Jestem bardzo zainteresowany z moimi partnerami budową elektrowni, farmy wiatrowej. Kapitał częściowo zagraniczny, szukamy jednak wykonawcy i przyznam, że na krajowym rynku trochę ciężko o wiarygodne podmioty.

Black_Riot

Posty: 2

 
Do stabilizacji gruntu w Słubicach potrzebowałem. Padło na AnaBud i się wywiązali bardzo dobrze. Do tej pory coś im podsyłam do realizacji, a jednak już kilka lat od pierwszej inwestycji minęło. Tak szczerze, jak się znajdzie jedną dobrą firmę budowlaną to już zostajesz. Wykonawcy pojawiają się i znikają, a oni trwają od lat, więc to też na plus z pewnością. Jeszcze przy okazji telefon zostawiam 68 341 26 70.

QwerTery

Posty: 9

 
To firma budowlana powinna Ci doradzić dobre podejście technologiczne, a nie ty jej, więc tutaj jakieś nieporozumienie. Idź tylko do takich korporacji budowlanych, gdzie jest nastawienie indywidualne, a nie walenie schematem. Rozpoznasz błyskawicznie.

woxxxx45

Posty: 9

 
W Polsce panuje przekonanie, że niska cena wygrywa w przetargach, a wiadomo, co się dzieje, jeżeli buduje ktoś z najniższą stawką. Jakości nie zaznasz, a rotacja pracowników absurdalna.

ilonka56

Posty: 4

 
Jak z właścicielem możesz bezpośrednio porozmawiać to dobry znak. Jeżeli podpowiada i stara się ograniczyć koszty to tym lepiej. Ta firma przez was polecana to właśnie coś takiego.

gregBard

Posty: 5

 
Jeżeli szef korpo budowlanego się angażuje w zamówienie to znaczy, że jest bardzo dobrze. Tutaj bym celował na pewno.

Nikuś23

Posty: 2

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture