picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

kalkulator BMI, znacie ?

kalkulator BMI, znacie ?

Zastanawiam się, jakie wpływa ma, jakość powietrza na bieganie? Co Wy o tym sądzicie? Biegać w środku miasta czy może jednak jechać poza miasto? Jak pozyskać znaczące informacje pogodowe o swoim regionie, w jakim przebywam?

woxxxx45

Posty: 1

 
Mam taki orientacyjny kalkulator biegowy ze strony https://www.runisfun.eu/kalkulator-biegowy i według mnie działa bardzo dobrze. Polecam sobie sprawdzić taki kalkulator i dokładnie zaplanować bieganie na świeżym powietrzu.

sawas

Posty: 2

 
Według mnie trzeba się skupić, na jakości powietrze i bieganiu, bo to bardzo ważne. Smog zabija wiele osób, dlatego biegnie w mieście gdzie warunki są słabe nie jest najlepsze. Można sobie dla danej miejscowości ściągnąć specjalne raporty i wtedy wiemy, jaka jest podłoga.

mirekp2005

Posty: 5

 
Trzeba sprawdzać, jaka jest, jakość powietrze przed bieganiem, a wówczas wybierzemy najlepszy czas. Przeglądając raporty pogodowe wiemy czy biegamy teraz czy czekamy godzinę, aż zacznie się robić o sporo lepsza pogoda. Nie chodzi tylko o temperaturę, niemniej jednak przede wszystkim o to, aby nie było w mieście zbyt sporo smogu.

Yuri20

Posty: 4

 
Takie kalkulatory można odnaleźć przez Internet. Nie zajmuje to dużo czasu, zatem należałoby zbadać swoją wagę. Wówczas wiemy jak dużo pracy nas czeka nad sobą.

56_@qwer

Posty: 5

 
Takie kalkulatory można znaleźć przez Internet. Nie zajmuje to wiele czasu, dlatego warto sprawdzić swoją wagę. Wtedy wiemy jak dużo pracy nas czeka nad sobą.

Aweer56

Posty: 4

 
Biegać za mocno nie lubię, dlatego nie za bardzo pomogą w szukaniu kalkulatora biegowego. Czasami jakiś spacer i tyle. Akurat mam to szczęście, że nie ważę zbyt wiele i mogę jeść, co chce. Wszyscy mi tego zazdrosną.

TomekK

Posty: 2

 
U mnie idealne tętno podczas biegania to 120 uderzeń, lecz mam znajomego, który biega od sporo lat i on nawet do stu uderzeń na minutę nie chodzi. Wszystko jest kwestią organizmu, lecz i wytrenowania, wobec tego warto sporo biegać dla swojego zdrowia. Wtedy nie trzeba się martwić o nadwagę, a przecież o to nam właśnie chodzi.

pawel253

Posty: 2

 
Od lat powtarzamy, że jakość powietrza, a bieganie to ściśle powiązanie. Tutaj istotne jest, aby biegać w jak najlepszych warunkach. Można ściągnąć sobie specjalne raporty pogodowe ze swojego miasta. W ten sposób łatwiej będzie nam zaplanować, kiedy mamy biegać. Nieraz warto, chociaż troszkę poczekać na poprawę warunków.

kryzys

Posty: 10

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture