picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

samochód zastępczy Gdynia, opinie

samochód zastępczy Gdynia, opinie

Poszukuje dobrego warsztatu samochodowego w Gdyni, który wymienił mi rozrząd w aucie. Szukam tylko specjalistów od napraw.

Olafff

Posty: 1

 
Jest warsztat, który ma w Gdyni lakiernictwo i można ich odszukać tutaj https://autodobrucki.pl/lakiernictwo/. generalnie mają wiecej napraw, dlatego każdy coś dla siebie na pewno znajdzie.

TomekK

Posty: 2

 
Byłem u mechanika w Gdyni, który jako jedyny odszukał przyczynę braku mocy w aucie. Odsiedziałem dużo warsztatów, natomiast nikt nie wiedział, co się dzieje. Na szczęście ten jeden mi pomógł. Teraz już wiem, iż sam sprzęt do diagnostyki to nie wszystko, albowiem potrzebna jest jeszcze wiedza i niezwykle wielkie doświadczenie w tym zawodzie.

090913123

Posty: 5

 
Nie pamiętam gdzie to dokładnie było, ale korzystałem z usług warsztatu samochodowego w Gdyni i wymienili mi elementy zawieszenia i rozrząd. Jestem z nich usatysfakcjonowany.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Jeśli zleca się blacharstwo w Gdyni to trzeba sprawdzać czy korzystają tam z najnowszych rozwiązań, bo tylko wtedy nasz samochód jest w stu procentach bezpieczny. Dla mnie ważne są efekty, a nie tylko bardzo niskie ceny za usługę.

micko

Posty: 6

 
Zlecałem malowanie elementów i firma, która oferuje lakierowanie w Gdyni dała sobie radę. Dam Wam znać, jaki to był warsztat samochodów. Z tego, co pamiętam to robili tam praktycznie wszystkie naprawy samochodów.

Yhajuse

Posty: 2

 
Większość napraw wykonuje sam także nie za bardzo mogę Wam pomóc. Z tego, co wiem dobrze przygotowany warsztat podstawi samochód zastępczy w Gdyni i innych miastach.

pawel253

Posty: 4

 
Nie za bardzo orientuje się teraz, kto naprawami auta w Gdyni, bo od wielu lat korzystał z autoryzowanych serwisów. Stawiamy obecnie tylko na nowe samochody.

Yuri20

Posty: 4

 
Bez problemów można znaleźć lakiernictwo samochodowe w Gdyni, bo firm tam nie brakuje. Trzeba po prostu dokładnie przejrzeć oferty. Warto wybierać takie firmy, które są bardzo dobrze przygotowane. Można sprawdzić opinie o nich i wybrać tych najlepszych.

qwed

Posty: 22

 
Byłem u mechanika w Gdyni, który jako jedyny znalazł przyczynę braku mocy w aucie. Odsiedziałem wiele warsztatów, ale nikt nie wiedział, co się dzieje. Na szczęście ten jeden mi pomógł. Teraz już wiem, że sam sprzęt do diagnostyki to nie wszystko, bo potrzebna jest jeszcze wiedza i bardzo duże doświadczenie w tym zawodzie.

Klara323

Posty: 6

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture